Продавец МАЛЯРСЬКИЙ-АВТО - Автофарба та Матеріали для Кузовного ремонту Автокосметика Інструменти развивает свой бизнес на Prom.ua 4 года.
Знак PRO означает, что продавец пользуется одним из платных пакетов услуг Prom.ua с расширенными функциональными возможностями.
Сравнить возможности действующих пакетов
Корзина
246 отзывов
!!! ПРАЦЮЄ послуга ЗАКАЧКА ФАРБИ в БАЛОН 400мл !!!ЗАМОВИТИ ЗАРАЗ
МАЛЯРСЬКИЙ-АВТО - Автофарба та Матеріали для Кузовного ремонту Автокосметика Інструменти

О нас

«MALYARSKIY» - професійний магазин, який спеціалізується на реалізації та забезпеченням матеріалами для кузовного ремонту автомобілів, автохімією для мийок та інструментами для СТО. Наша компанія  є мультибрендовою, завдяки чому готова запропонувати самий  широкий спектр матеріалів для кузовного ремонту. Гнучка цінова політика та широкий асортимент продукції допомогли нам отримати дружні та партнерські зв’язки як з багатьма малярними центрами та постачальниками продукції, так і задовольнити потреби роздрідбних клієнтів. Маючи великий, набутий роками досвід,  ми завжди раді допомогти прийняти найбільш вигідне для Вас рішення. Вступаючи в дружну  сім’ю «MALYARSKIY», Ви  завжди можете розраховувати на високий рівень обслуговування та технічної підтримки.

Ми завжди раді новим пропозиціям та партнерським зв’язкам та розраховуємо на довготривалу та плідну співпрацю. З «MALYARSKIY» Ви завжди отримуєте найкращу пропозицію ціни та якості.

Наші бренди:

Авто фарби:

Bergermix, Dyna,CS Sytem, Mobihel, Vika, 3Sila, Solid, Mipa, NewTon, Presto, Bosny.

Матеріали для ремонту: 

3MRanalToroNovolUltraSolidSmirdexSiaAPPCrocodileDBSABWDynaFareclaRadexRoberloErstaMatadorHAS, GarageNCPManzernaMipaPPGRMSprintTerosonWelvissStandox, U-Pol, Retel, Ultimate,  Хімзавод, Фарбмастер, MetexVelvanaCS Sytem, Farbid та ін.

Автомобільна косметика та хімія:

AtasTurtleWaxHepuK2, BioLine, WD-40, Fortis, Abro та ін.

Інструменти:

3M, Mobilack, Sata, Dewilbiss, Miol, Intertool, VitalPlast та ін.